RANDORI Winter Cup 2019

Цими вихідними успішно завершився четвериий всеукраїнській турнір з дзюдо «RANDORI Winter Cup 2019»

Неймовірне спортивне свято зібрало понад 250 участников з усіх куточків України!
Вже за традицією, Ужгородська районна федерація дзюдо та ДК «РАНДОРІ» влаштовують справжнє видовищне спортивне свято з найвищим рівнем організації з урахуванням усіх європейських вимог та норм.

Привітати з відкриттям та успішних стартом змагань прийшли поважні гості, зокрема начальник відділу молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Йосипович Ерфан, начальник відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, почесний Президент Закарпатскої федерації дзюдо Василь Степанович Ігнатко, новобраний Президент Закарпатської обласної федерації дзюдо та власник ДК «РАНДОРІ» Валерій Іванович Пересоляк. Також, наймолодші вихованці Ужгородської районної федерації дзюдо та ДК «RANDORI» показали присутнім показове тренування, виступили і вихованки відділення художньої гімнастики Ужгородської районної ДЮСШ.

Сутички між спортсменами-учасниками 2006-2007, 2008-2009,2010-2011 років народження проводились на трьох татамі, для оцінки спортсменів запросили незалежних суддів національної категрії, головними суддями змагань були Курилюк Сергій та Перета Руслан. Час та результати сутички присутні мали змогу побачити на табло.

До речі, кожна сутичка смушувала затамували подих вболівальників, під час кожної сутички було чимало нервових, напружених моментів, спортсмени вели запеклу боротьбу й показали справжню во до перемоги.

Також, варто зазначити, що спеціально для турніру була розроблена й виготовлена унікальна атрибутика для нагородження спортсменів – кубки, медалі та грамоти.

Ми раді, що RANDORI Winter Cup вже став доброю традицією та кожного разу збирає кращих спортсменів та сильних суперників!

Тренерський склад Ужгородської районної федерації дзюдо та ДК «РАНДОРІ» висловлює щиру подяку Валерію Івановичу Пересоляку за постійну підтримку спортсменів, розвиток нашого спорту та за можливість реалізувати змагання найвищого рівня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *